fbpx

Pramogos ir lankytinos vietos Šilalėje

Pramogos Šilalėje

Šilalė, nuostabus miestas Žemaitijoje, siūlo daugybę įdomių pramogų tiek savo gyventojams, tiek lankytojams. Šiame mieste rasite platų veiklų pasirinkimą, kuris leis jums praleisti malonų ir įsimintiną laiką.

Viena iš puikių pramogų Šilalėje yra susijusi su gamtos grožiu. Miestas apsuptas nuostabios gamtos, kurios galima išvysti aplankius aplinkinius miškus ir parkus.

Paršežerio pėsčiųjų pažintinis takas:

yra puiki vieta pasivaikščiojimui ir natūralios aplinkos grožio mėgavimuisi. Šis takas veda per žaliąją gamtą, kur galite pamatyti įvairias augalų ir gyvūnų rūšis.

Dionizo Poškos:

baublių muziejus yra unikalus objektas Šilalėje. Jame galite pamatyti įvairias meno kūrinių kolekcijas, kurios atspindi vietos menininkų talentą ir kūrybiškumą. Muziejuje vyksta ir kūrybinės dirbtuvės, kur galite išmokti kurti savo rankų darbo šedevrus.

Lakūno Stasio Girėno gimtinė-muziejus Vytogaloje:

yra svarbus kultūros ir istorijos objektas Šilalės rajone. Jame galima sužinoti daugiau apie šio iškilios asmenybės gyvenimą ir indėlį į Lietuvos kultūrą ir istoriją. Muziejus suteikia galimybę išsamiai susipažinti su Stasio Girėno kūryba ir jo gyvenimo nuotykiais.

Medvėgalio piliakalnis:

yra istorinis objektas, kurį verta aplankyti Šilalėje. Tai senovės laikų piliakalnis, kuris liudija senųjų gyventojų buvimą šioje teritorijoje. Galite pasivaikščioti po piliakalnio teritoriją ir pamatyti išlikusius pėdsakus iš praeities.

Lakštingalų slėnis:

yra nuostabi gamtos oaza Šilalės rajone. Tai ramus ir žalias kampelis, kuriame galite mėgautis malonia gamta, klausyti paukščių čiulpėjimo ir ramiai praleisti laiką gamtoje.