fbpx

KULTŪROS PASAS

Edukacija ''Partizanų paslaptys"

Renginio vieta (Vilnius: Subačiaus g. 64. Kaunas: Stulginskio 63. Tauragė: Liepų takas 1e.)

Edukacija „Partizanų paslaptys“ išvažiuojamoji (Renginys vyksta pas jus)


Edukacija „Žalioji žinutė“ išvažiuojamoji (Renginys vyksta pas jus)


Edukacija „Žalioji žinutė“

Renginio vieta (Kaunas: Stulginskio 63. Tauragė: Liepų takas 1e.)

D.U.K.

Kaip galima nemokamai suteikti savo mokiniams jūsų edukacines programas per kultūros paso sistemą?

Jūsų pasirinktą edukaciją galite užsisakyti viršuje, paspaudę norimą programą. Tuomet būsite nukreipti į Kultūros paso puslapį, kur galėsite registruoti savo klasę. 

Kur vyksta jūsų edukaciniai renginiai?

Jūs galite mus aplankyti mūsų adresuose: Subačiaus g. 64, Vilnius, ir Liepų takas 1e, Tauragė. Taip pat galime atvykti pas jus ir organizuoti renginius ten, kur jums patogu.

Kada galima užsisakyti edukacijas?

Prieš užsakant edukacines programas, prašome susisiekti su mumis telefonu +37065664670 arba el. paštu vytautas@magiccalf.lt. Taip pat galite užpildyti užsakymo formą čia.

Ar mokiniams patinka virtualios realybės edukacijos?

Be abejo! Mokiniams virtualios realybės edukacijos yra išties patrauklios. Jos suteikia jiems unikalią galimybę ne tik mokytis, bet ir pačiupinėti bei įsijausti į įvairias istorines ar ekologijos patirtis. Ši inovatyvi mokymo forma ne tik suteikia įdomų ir įsimintiną pamokų turinį, bet ir skatina jų aktyvumą bei smalsumą.

Kokia kaina dalyviui?

Dalyviui kaina priklauso nuo to, ar užsakote per Kultūros paso sistemą ar naudojant savo lėšomis. Užsisakant per Kultūros paso sistemą, vieno dalyvio kaina svyruoja nuo 8 iki 8.5 eurų. Didesnėms grupėms galime taikyti papildomą nuolaidą.

Kai atvykstate su edukacijomis pas mus, ką turime paruošti?

Renginiams turėtų būti pasiruošta aktų arba sporto salė, taip pat erdvė turi būti tuščia, kad dalyviai galėtų laisvai judėti.

Kiek dalyvių gali dalyvauti vienu metu edukacijoje?

Vienu metu edukacijoje dalyvauti gali nuo 8-32 dalyvių.

Kiek laiko užtrunka edukacija vienai grupei?

Vienai grupei edukacija užtrunka nuo 45-60 min.
 

Kokios klasės mokiniams yra skirtos edukacijos?

“Žalioji žinutė” virtualios realybės edukacija per Kultūros pasą yra skirta 1-4 klasių mokiniams, o “Partizanų paslaptys” – 4-12 klasių mokiniams.

Kaip vyksta edukacijos?

Edukacijų metu iki 8 dalyviai gali kartu leistis į nuotykius naudodami virtualios realybės akinius, o laukiantys asmenys yra įtraukiami į kitas veiklas. Daugiau informacijos apie edukacijas galite rasti ČIA.