fbpx
Kultūros pasas

Atrakinkite istorijos duris: atraskite Kauną su Kultūros pasu

Pradėk kelionę su Kultūros pasu Kaune


„Kultūros pasas“ – tai ne tik programa, bet ir kelionė. Tai unikali galimybė studentams, mokiniams ir besimokantiems visą gyvenimą gilintis į turtingą Lietuvos istorjiją ir gyvybingą kultūrą.

Šiuolaikinės mokymosi technikos


Integravus VR į ugdymą, Kultūros pasas suteikia galimybę mokiniams tyrinėti didvyriškus Lietuvos partizanų gyvenimus, keliaudami į praeitį, kad savo akimis pajustų ištvermę ir drąsą, formavusią tautos istoriją.

Kultūrinio sąmoningumo didinimas


Kultūros pasas išskiria savo įsipareigojimą didinti kultūrinį sąmoningumą. Programa skatina dalyvius tyrinėti Vilniaus kultūrinę erdvę, skatinant didesnį Lietuvos praeities ir dabarties supratimą ir vertinimą.

Galimybė nepraleisti


Dalyvavimas Kultūros pasas atveria galimybę pažvelgti į pasaulį platesniu žvilgsniu. Nesvarbu, ar esate mokytojas, siekiantis pagyvinti savo istorijos pamokas, studentas, norintis patirti praeitį naujai įdomiai, ar tiesiog žmogus, norintis užmegzti ryšį su Lietuvos ir pasaulio kultūra, „Kultūros pasas Kaune“ siūlo įtraukiantį, mokomąjį nuotykį, kurio niekaip nepamiršite.

Patirtis be išsilavinimo


Kultūros pasas Kaunas – tai ne tik išsilavinimas, bet ir patirtis. Turint šį pasą Vilniaus kultūra ir istorija tampa gyva, kvėpuojančia esybe, kurią gali tyrinėti, suprasti ir iš tikrųjų pajausti.