fbpx

Kultūros pasas

Kultūros paso teikiamomis galimybėmis kviečiami naudotis visi Lietuvos mokiniai, besimokantys 1–12 klasėse. Vienam mokiniui iki kalendorinių metų pabaigos skirta 12 eurų.

Išaugo ir siūlomų paslaugų pasiūla – jau artimiausiu metu bus galima rinktis iš daugiau nei 3000 programų. Lankymasis teatruose, muziejuose, parodose, įvairios ekskursijos, padedančios pažinti šalies kultūrą, istoriją ir paveldą, kūrybinės dirbtuvės, laboratorijos ir kiti edukaciniai užsiėmimai – puiki galimybė mokiniams įgyti žinių ir plėsti akiratį, paįvairinti ugdymosi procesą perkeliant jį į netradicines erdves, skatinti vaiko kultūrinių įpročių formavimąsi, kokybiškai praturtinti prailgintų mokslo metų veiklas.

Primename, kad norėdama naudotis kultūros pasu, mokykla, jei dar nėra to padariusi, turi užsiregistruoti sistemoje. Mokyklai prisijungus prie sistemos, mokytojas kartu su klase ar grupe gali rinktis bet kurią edukaciją ar renginį iš siūlomo Kultūros paso paslaugų rinkinio. 12 eurų galima panaudoti kultūros paso paslaugoms.