fbpx

Ką pamatyti Tauragėje?

Tauragė, vienas žavių miestų Lietuvoje, siūlo daugybę įdomių pramogų savo gyventojams bei lankytojams. Šiame mieste yra įvairių veiklų, kurias galima išbandyti, siekiant praleisti neįprastą ir įsimintiną laiką.
 
Viena iš pagrindinių pramogų Tauragėje yra gamtos grožis. Miškai ir parkai, esantys aplink miestą, suteikia puikią galimybę pasivaikščioti arba dviračiu pasiekti nuostabius gamtos kampelius. Tauragės rajono parkas, esantis prie pat miesto centro, yra puikus pasirinkimas norintiems atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos grožiu.
 
Taip pat Tauragėje galima rasti įvairias kultūrines pramogas. Miesto teatras, koncertų salė ir meno galerijos organizuoja įvairius renginius, kuriuose galima mėgautis teatro spektakliais, koncertais, parodomis ir kitomis meninėmis veiklomis. Tai puiki proga pažinti vietinių meno kūrėjų talentus ir pasimėgauti kultūriniu palikimu.
 
Sporto entuziastai taip pat ras pramogų Tauragėje. Mieste yra modernūs sporto kompleksai, kuriuose galima užsiimti įvairiomis sporto šakomis, tokiomis kaip krepšinis, futbolas, tinklinis, plaukimas ir daug kitų. Ten taip pat veikia baseinas, kurie siūlo galimybę plaukioti ir mėgautis vandens pramogomis.
 
Tauragė taip pat pasižymi įdomia istorija. Lankytojai gali apsilankyti pilyje ir sužinoti daugiau apie miesto praeitį. Čia taip pat galima aplankyti vietos muziejus, kuriuose saugoma istorinė medžiaga apie Tauragės kraštą.
 
Iš viso, Tauragė siūlo plačias pramogų galimybes tiek vietiniams gyventojams, tiek lankytojams. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote gamtos nuotykių, kultūrinių renginių ar sporto.
 

Pateikiame popliuliariausias lankytinas vietas šeimoms:

1 – VR ARENA – Tauragė, aktyvios virtualios realybės pramogos ir edukacijos, Tinka aktyviam laisvalaikiui ar gimtadienio šventei.

2 – Tauragės krašto muziejus – įsikūręs Tauragės pilies patalpuose, lankytojų laukia Istorijos, Etnografijos, Gamtos ekspozicijos, o nuobodžiauti neleis modernios technologijos.

3 – Taurų parkas -Norisi pabėgti nuo miesto šurmulio bei patirti įsimintinų nuotykių? Laipiojimas medžiais, čiuožimas kalneliais, vaikų žaidimo aikštelės, pojūčių takai.

4 – Retoranas SODAI – Ne tik skanus maistas, bet ir jauki atmosfera. Restorano viršutinio aukšto terasoje atsiveria puikus Tauragės senamiesčio vaizdas.

5 – Tauragės baseinas – Baseine galite rasti 25 metrų plaukimo takelius, 3 skirtingas pirtis, baseiną mažiesiems, nusileidimo kalnelį, sūkurinę vonią, bei kitas sveikatingumo ir laisvalaikio pramogas.