fbpx

Partizanų paslaptys

Pasinerkite į vieną svarbiausių Lietuvos istorijos laikotarpių – okupacijos, trėmimų ir 1944–1953 m. partizanų sukilimo metus. Naudodami mūsų novatorišką virtualios realybės technologiją, galite padovanoti savo mokiniams nepamirštamą kelionę laiku, leisdami jiems, iš pirmų lūpų patirti istoriją.

Virtualiame pasaulyje dalyviai, susivieniję kaip komanda, imsis užduočių, kurios atskleidžia partizanų gyvenimo paslaptis. Jie įgis gilesnį supratimą apie kovos už Lietuvos laisvę svarbą – pamoką, kuri pranoksta praeitį ir išlieka svarbia šiandien.

Atraskite istoriją naudodami mūsų virtualios realybės ugdymo programą, sužadindami mokinių vaizduotę ir paskatindami jų įsitraukimą. Keliaukite į Lietuvos partizanų gyvenimus, pamatykite jų užslėptas realijas. Mūsų programa apima ne tik švietimą, bet ir įkvepia aistrą istorijai, bei skatina esminius komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius. Patirkite istoriją kaip niekad anksčiau, ugdykite smalsumą ir formuokite ateities mintis.

Žalioji žinutė

Pasaulyje, kuriame klimato kaita ir aplinkos tausojimas yra svarbesni nei, bet kada anksčiau, mūsų VR ekologijos edukacinė patirtis nukelia mokinius į kelionę, kuri peržengia tradicinės klasės ribas. Naudodami pažangiausias VR technologijas mokiniai kartu su pagrindiniu herojumi pandą, keliauja į įtraukiantį mokymosi nuotykį, dėl kurio ekologinis švietimas yra ne tik informatyvus, bet ir nepamirštamas.

Tačiau nuotykiai tuo nesibaigia. Kartu su Panda mokiniai leidžiasi į ekologines ekspedicijas. Jie mokosi rūšiuoti atliekas, perdirbti medžiagas ir netgi virtualiai keliauja į savartyną, vedami savo patikimo draugo pandos. Ši praktinė patirtis paruošia dalyvius tapti atsakingais pasaulio piliečiais.

INFORMACIJA

Renginio vieta:

Stulginskio g. 63 Kaunas 

Liepų takas 1e Tauragė

Galime renginį pravesti jūsų pasirinktoje vietoje (renginiui reikalinga sporto arba aktų salė)

Renginio trukmė grupėms: 40-60min (18-30 dalyvių)


Kaina dalyviui: nuo 7-10 eur (priklauso nuo dalyvių skaičiaus)

Kaina su Kultūros pasas:  8/8.5 eur

Pasinerkite į nepaprastą mokymosi kelionę su mūsų unikaliomis VR edukacijomis.  Mūsų programos sukuria interaktyvią patirtį, nepanašią į bet kurią pamoką klasėje. Su kiekvienu užsiėmimu iki dešimt dalyvių galite pasinerti į 15-20 minučių VR kelionę.

Kai vieni gilinasi į virtualų pasaulį, savo eilės laukiantys užsiima kita įdomia veikla, kuria siekiama dar labiau pagerinti jų supratimą apie istoriją ir ekologiją. 

Jei norite dalyvauti šiame unikaliame renginyje, užsiregistruokite pageidaujamam laikui, turite klausimų, susisiekite su mumis.